Wzrosty Bitcoina i Monero, spadki innych kryptowalut

Po zapaści wartości Bitcoina z ubiegłego tygodnia nie ma już śladu. Kryptowaluta pewnie przekracza kolejne granice i niedługo może osiągnąć wartość 13 tysięcy dolarów. Na ten moment, do kolejnej, rekordowej granicy brakuje 300 dolarów. Zadowoleni mogą być również inwestorzy, którzy mają w swoim posiadaniu kryptowalutę Monero. W ciągu ostatnich siedmiu dni, wartość tej kryptowaluty wzrosła o 35% i osiągnęła wartość 280 dolarów.

Na rynku kryptowalut trend bardzo często jest wyznaczany przez Bitcoina. W przypadku wzrostu tej kryptowaluty, inne również idą w górę. Analogicznie do sytuacji spadków. Tym razem jest jednak inaczej, bo najważniejsze waluty elektroniczne na rynku notują spadki i nie mogą odzyskać granicy wyznaczonej przed kilkoma tygodniami. Sprawdźmy zatem jak prezentuje się sytuacja oraz czy możemy się spodziewać zmian w najbliższym czasie.

Litecoin – ta kryptowaluta notuje dzisiaj spadek do wartości 99 dolarów. Jednakże są to zmiany nieznaczne, ponieważ kilka dni temu kryptowaluta osiągnęła rekord swojej wartości przekraczając barierę 100 dolarów. W momentach ekstremum, Litecoin był warty nawet 107 dolarów. Waluta utrzymuje stabilny poziom i nie zanosi się na istotne spadki wartości. Nie ma również sygnałów, które mogłyby zwiastować kolejne wzrosty kryptowaluty.

Ethereum – Waluta notuje bardzo poważne spadki w ostatnim tygodniu. W ciągu ostatnich siedmiu dni rynkowych wartość ETH spadła o 10% do progu 422 dolarów. Przypomnijmy, że nie tak dawno, waluta oscylowała w granicy 500 dolarów. Na ten moment, spadki Ethereum trwają. Tylko w dzisiejszym dniu, wartość waluty spadła o kolejne 2 punkty procentowe.

DASH – inwestorzy, którzy posiadają w swoim wirtualnym portfelu walutę Dash, także muszą się uzbroić w cierpliwość. Kryptowaluta zanotowała spory spadek i na ten moment jest warta 724 dolary. Być może jest to dobra okazja by zakupić instrument w atrakcyjnej cenie. W ciągu siedmiu ostatnich dni wartość Dasha spadła o 4%. Na ten moment oczekujemy korekty, która może być wywołana przez kolejne wzrosty Bitcoina.

Zcash – Powody do optymizmu mają natomiast posiadacze ZEC. Po ostatnich spadkach rzędu 11% w ciągu tygodnia, w dniu dzisiejszym Zcash powoli zaczyna odrabiać straty i na ten moment wycenia się go na 326 dolarów. Na ten moment jest to jedna ze stabilniejszych kryptowalut na rynku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *