Recenzje i opisy brokerów – 24Option

Broker 24Option działa na rynku od 2009 roku. Przez kilka lat, serwis stał się bardzo popularny i zyskał przychylność traderów, którzy coraz chętniej wybierają tego właśnie operatora. Broker 24Option należy do zarejestrowanej na Cyprze firmy Rodeler Limited.

Serwis internetowy brokera jest dostępny w kilkunastu językach, pośród których nie zabrakło języka polskiego. Co więcej, również dział supportu zatrudnia polskich pracowników, więc w razie problemów, bez najmniejszego problemu będziemy w stanie porozumieć się z działem obsługi.

Jak zarejestrować konto w serwisie 24 Option

Otwierając konto istnieją trzy podstawowe pakiety dla wszystkich inwestorów. To, który pakiet wybierzemy zależy od kwoty naszego pierwszego depozytu. Jeżeli dysponujemy kwotą poniżej 5,000 dolarów, możemy stworzyć jedynie podstawowe, które nie ma specjalnych przywilejów.

Dla osób z zasobniejszym portfelem adresowane są konta Gold i Platinum, które niosą ze sobą wiele dodatkowych przywilejów. Konto Gold jest stworzone dla osób, które jako pierwszy depozyt wpłacą przynajmniej 5,000 dolarów. Ten wariant konta daje nam przede wszystkim dodatkowy 2% zwrot od każdej inwestycji. Co więcej, możemy pokusić się także o bonus w wysokości do 2,500 dolarów.

Wariant Platinum został stworzony z myślą o najbogatszych traderach, którzy dysponują kwotą 10,000 dolarów. Konto Platinum daje nam 4% zwrotu z inwestycji, czyli łącznie, aż 89% zysku na udanym handlu. Dodatkowo, po pierwszym depozycie możemy wybrać bonus powitalny, który podwoi pierwszą wpłatę.

A co dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z Forexem? Minimalną kwotą depozytu u tego tradera jest 250 dolarów. Jedna inwestycja to koszt min. 24 dolarów. Warto jednak podkreślić, że u niewielu brokerów spotkamy tak wysokie zwroty. 85% na koncie standardowym + 2% Gold i 4% Platinum.

Podstawowe informacje na temat transakcji

Broker 24Option oferuje nam 130 aktywów, oraz kilka rodzajów transakcji, z czego najważniejsze to: High/Low, One Touch, Short Term, a także Boundary. Jak już wspomniałem wcześniej, minimalna kwota transakcji wynosi 24 dolary. Maksymalna natomiast aż 50,000 dolarów. Dodatkowo dochodzi kilka rodzajów dźwigni finansowej nawet do lewara x500.

Serwis używa platformy finansowej TechFinancials, jeden z najlepszych i najbardziej chwalonych przez traderów. Jej zaletami jest duża przejrzystość oraz prostota obsługi. Istnieje także możliwość wypróbowania swoich sił na koncie demonstracyjnym.

Wszystkie te czynniki sprawiają, że inwestowanie u tego brokera jest niczym nie ograniczone. Możemy dobrać praktycznie każdą strategię inwestycyjną. To tłumaczy, dlaczego tak wiele osób zdecydowało się na wybór tego brokera, oraz dlaczego serwis zdobył taką popularność już w kilka lat od swojego startu. Dodając wysokie stawki zwrotów oraz liczne narzędzia do analizy fundamentalnej i technicznej jakie tu otrzymujemy, 24Option to jeden z najlepszych możliwych wyborów brokera.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *