Recenzje brokerów – XTB online trading

Dziś polecamy coś z naszego, polskiego rynku. Platforma XTB należy do formy X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A. Działalność brokera jest regulowana przez Komisję Nadzoru Finansowego. Serwis jest chętnie wybierany przez polskich inwestorów. Ma również wielu klientów na całym świecie i jest notowany na Giełdzie Papierów Wartościowych. Dlaczego warto wybrać ofertę XTB?

Do zalet brokera XTB zaliczamy:

  • W pełni funkcjonalny, polskojęzyczny serwis z obsługą waluty PLN. Dodatkowo, dla klientów dostępne są liczne materiały szkoleniowe, które pomogą opanować podstawowe mechanizmy obecne na rynku Forex. Dzięki serwisowi Tradebeat jesteśmy na biężaco z aktualną sytuacją na rynku, dzięki czemu zwiększamy swoje szanse na wybranie korzystnej inwestycji.
  • Bardzo bogata oferta instrumentów finansowych, w które możemy inwestować. Waluty, towary, surowce, akcje, kryptowaluty. Wszystko w jednym miejscu! Dzięki funkcjonalnemu serwisowi i platformom transakcyjnym XStation oraz MT4 inwestycje są bardzo proste i intuicyjne. Swoich możliwości możemy spróbować także na wirtualnym koncie demo.
  • Niskie koszty transakcji, niski spread, korzystne lewary finansowe. Wszystko z myślą o maksymalizacji zysków po stronie klienta. Oferta jest wyjątkowo korzystna już przy koncie Standard. Dodatkowe korzyści zyskujemy gdy zdecydujemy się na wybranie konta VIP, które wymaga jednak odpowiednio wysokiej wpłaty.

Kolejnym ogromnym atutem brokera XTB jest fakt, że jako pierwszy na rynku wprowadził Akcje Syntetyczne. To znaczy: Dał możliwość inwestowania w akcje bez konieczności stosowania dźwigni finansowej, która może znacznie powiększyć zysk, ale stanowi także ryzyko większych strat. Na rynku znajdziemy także innych brokerów dających taką możliwość, ale to właśnie XTB był pierwszym serwisem, który dał taki przywilej swoim graczom.

XTB działa na rynku od ponad dziesięciu lat. Przez ten czas broker opublikował wiele książek i materiałów szkoleniowych, które wykształciły nowych traderów notujących satysfakcjonujące zyski na rynku. To kolejny powód aby zaufać temu serwisowi, który w trakcie swojej działalności zdobył wiele międzynarodowych nagród za swoją działalność.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *