Recenzje brokerów – XM

Dziś pokrótce omówimy serwis XM, regulowany przez licencje w Wielkiej Brytanii. Przez wiele osób, broker ten uważany jest za jednego z najlepszych na ten moment. I rzeczywiście, patrząc na pełną ofertę oraz rzetelność brokera XM, z całą pewnością warto jest się bliżej przyjrzeć szczegółowej ofercie tego serwisu.

Broker dla każdego

Założyć konto w serwisie XM może każdy, kto posiada na swoim koncie przynajmniej 5$. Można dokonywać minimalnych „groszowych” transakcji. Przy tak małych stawkach jest to oczywiście bardziej zabawa niżli inwestowanie, ale w prosty i bezpieczny sposób pozwala nam sprawdzić rozbudowane możliwości brokera. Dostępne jest także konto demo, na którym dysponujemy 100,000$ na wirtualne inwestycje.

Każdy nowy użytkownik może liczyć na premię do 30$. Dodatkowe wpłaty są przyznawane graczom dysponującym nieco obszerniejszym portfelem inwestycyjnym. Serwis jest dostępny w języku polskim, podobnie jak support oraz wszystkie platformy transakcyjne.

Ogromne możliwości

Aż 16 platform transakcyjnego, spośród których, każdy znajdzie coś idealnie pasującego do swoich potrzeb. Do tych najważniejszych zaliczamy: MT4, MT5, XM Web Trader. Możemy inwestować w ponad 300 instrumentów finansowych, z czego 55 to pary walutowe. Reszta rozłożona jest na globalne indeksy giełdowe, towary spożywcze, metale oraz surowce energetyczne.

XM Stwarza zatem ogromne możliwości dla inwestorów. Wystarczy nam wiedza w bardzo wąskim zakresie rynku, a z całą pewnością interesujące aktywa znajdziemy w serwisie XM. Dzięki licznym licencjom oraz indywidualnemu podejściu do każdego klienta, otrzymujemy w pełni funkcjonalne konto z szerokim wachlarzem możliwości zarabiania pieniędzy.

Dodatkowe informacje

W ofercie specjalnej, każdy nowy użytkownik może teraz otrzymać 30$ na start bez pierwszego depozytu. Środki te oczywiście nie mogą zostać wypłacone. Jednakże zyski osiągnięte dzięki tym funduszom już tak. To świetna oferta dla każdego początkującego gracza, który ma za sobą przygodę z kontem demo, a teraz chciałby bez ryzyka sprawdzić swoje umiejętności w prawdziwym inwestowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *