Recenzje brokerów – EasyMarkets

EasyMarkets był wcześniej znany pod szyldem Easy Forex. Broker powstał w roku 1998, a jego działalność regulują UBS AG oraz The Royal Bank od Scotland. To gwarantuje nam pełne bezpieczeństwo naszych finansów i dobrze świadczy o serwisie brokerskim. To bardzo ciekawa propozycja, która przyciąga do siebie zarówno zaawansowanych traderów z doświadczeniem jak również początkujących graczy.

Rejestrując konto w serwisie otrzymujemy możliwość otrzymania 100zł za zweryfikowanie swojego numeru telefonu. Bonus ten możemy później zainwestować i zapisać pierwsze środki na swoim koncie. To co przyciąga początkujących graczy to fakt, że nie ma minimalnej wartości inwestycji. Stawiamy tyle ile chcemy. Bardziej zaawansowanych traderów kuszą duże możliwości oraz zaawansowane platformy transakcyjne takie jaka; Web Trader, MetaTrader oraz bardzo pomocne aplikacje mobilne.

Cała platforma jest dostępna w języku polskim podobnie jak dział obsługi. Możemy zainwestować tradycyjnie w pary walutowe, ale także towary i opcje binarne. Dla inwestorów z zasobniejszym portfelem polecamy otworzenie konta VIP, które wymaga wpłaty 5,000 dolarów. Inwestor VIP otrzymuje 24-godzinne wsparcie analityka rynkowego, a także może liczyć na niższy spread. Maksymalną dźwignią obsługiwaną przez EasyMarkets jest lewar 1:400.

Jednym z minusów tego tradera jest fakt, że konto demo możemy poprowadzić dopiero po wpłaceniu realnych pieniędzy. Tylko w ten sposób otrzymamy możliwość przełączenia konta na demo. EasyMarkets jest chwalony za dużą przejrzystość i intuicyjność działań. Nawet niedoświadczeni gracze są w stanie szybko opanować sztukę inwestowania na platformie tego brokera.

Bezpieczeństwo i gwarancja najwyższej jakości usług. To główne atuty, dla których z czystym sumieniem polecamy EasyMarkets. Choć minus należy się za utrudnienia związane z korzystaniem z konta demo, a także spore różnice pomiędzy kontem standard, a kontem VIP. Nie mniej jednak, konto w wersji standard również prezentuje atrakcyjne warunki, które skuszą niejednego inwestora.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *