Recenzje brokerów – Banc de Binary

Kolejny broker zarejestrowany na Cyprze z licencją CySEC. Na rynku działa od roku 2009, to jeden z najbardziej doświadczonych serwisów, który bardzo szybko zdobył popularność w Europie jako broker dostępny dla wszystkich graczy.

Strona nie jest niestety dostępna w języku polskim, dlatego inwestorzy wybierający tego brokera muszą dobrze operować językiem angielskim w zakresie finansów. Mimo wszystko, doświadczeni traderzy nie powinni mieć problemu by odnaleźć się na stronie Banc de Binary.

Rejestrujemy konto

Osoby, które chcą inwestować na rynku Forex za pośrednictwem Banc de Binary muszą dysponować kwotą przynajmniej 250 dolarów, co w zaokrągleniu daje nam 1000zł. Gracze, którzy otworzą konto u tego tradera mogą liczyć na bonus początkowy, który jest ustalany po indywidualnych konsultacjach z pracownikiem serwisu.

Warto zastanowić się nad większą wpłatą, ponieważ w Banc de Binary możemy otworzyć konto z większą ilością przywilejów. Jeżeli zdecydujemy się na wpłatę 2,500 dolarów otrzymamy konto Silver. Konto Gold jest dostępne dla graczy, którzy dysponują 5,000 dolarów. Konto VIP daje nam możliwość indywidualnych konsultacji z analitykiem rynku, a także udostępnia większe dźwignie finansowe.

Warto wspomnieć, że najbogatsi traderzy, którzy wpłacą na konto 50,000 dolarów, co rok będą otrzymywać dodatkowy zwrot z inwestycji w wysokości 2,5%.

Po zarejestrowaniu konta warto przejrzeć wszystkie materiały, które otrzymamy od brokera. Znajdziemy tam wiele ciekawych poradników oraz instrukcji finansowych stworzonych przez profesjonalnych analityków. Może to bardzo ułatwić inwestowanie, zwłaszcza na początku.

Transakcje na Banc de Binary

Serwis korzysta z popularnej platformy inwestycyjnej SpotOnion, w której znajdziemy wszystkie popularne rodzaje inwestycji, a także podstawowe mechanizmy takie jak Stop Risk/Stop Profit. Minimalna kwota jednej transakcji to 10 dolarów. Dla graczy z kontem standardowym pułap maksymalny jednej transakcji to 3,000 dolarów. Użytkownicy z kontem Gold i Silver mogą jednak przenegocjować te warunki o obsługą klienta.

Na liście dostępnych opcji binarnych znajdziemy ponad 200 aktywów. Daje to ogromne możliwości w wyborze optymalnej inwestycji z dużym zyskiem. Zwrot z udanej transakcji to 90%, rzadko wśród brokerów spotyka się serwis z tak wysokim zwrotem. Co więcej, także od nietrafionej transakcji otrzymamy 15% zwrotu zainwestowanych środków.

Banc De Binary? Warto!

Prezentowany broker cechuje się bardzo dobrą i uczciwą ofertą. Największe atuty serwisu to wysoki zwrot z inwestycji, a także zwrot od nieudanych transakcji. To jeden z pierwszych serwisów ogólnodostępnych działających w Europie. Doświadczenie brokera pozwoliło bardzo rozwinąć poziom świadczonych i usług i teraz stawia serwis Banc De Binary w zdecydowanej czołówce na rynku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *