Recenzje brokerów – AnyOption

AnyOption należy do firmy Ouroboros Derlvatlves Trading Limited z siedzibą na Cyprze. Jest to jeden z najstarszych, ogólnodostępnych brokerów, którzy umożliwili rejestracje graczom nie dysponujących ogromnym budżetem. Jako jeden z pionierów, dysponuje ogromnym zapleczem traderów korzystających z międzynarodowego rynku Forex. AnyOption stworzył ostatnio polskojęzyczną wersję strony, co spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem wśród polskich graczy.

Rejestracja w serwisie

Zanim zarejestrujemy swoje konto w serwisie AnyOption warto skonsultować się z pracownikami serwisu, którzy mogą zaoferować Ci bonus wstępny dzięki czemu Twój budżet początkowy na inwestycje będzie większy. Co ważne, AnyOption nie wymaga od nas bardzo zasobnego portfela, na start wystarczy nam zaledwie 200 dolarów. Polecamy jednak wpłacić większą kwotę, tak aby móc bardziej efektywnie inwestować.

Działanie serwisu

Na AnyOption spotkamy się z autorską platformą transakcyjną, która zawiera wiele przydatnych narzędzi do analizy finansowej. Nie powinna ona jednak sprawiać większych problemów. Dla pewności najpierw możemy spróbować swoich sił na koncie demonstracyjnym tak aby mieć pewność, że działanie platformy nie ma przed nami żadnych tajemnic.

W serwisie jest tylko dolny próg inwestycji, który wynosi 25 dolarów . Nie ma żadnych ograniczeń w inwestowaniu powyżej tej kwoty. Możemy liczyć na bardzo wysokie dźwignie finansowe, jednak należy zachować ostrożność, aby zbyt śmiałą inwestycją nie stracić całego naszego budżetu.

Mamy tu możliwość dokonywania transakcji: High/Low, Option+, One Touch oraz Binary 0100. Dysponujemy także możliwościami stop lose oraz stop profit. Any Option blisko 130 aktywów i jest to jeden z najlepszych wyników na rynku porównując oferty innych brokerów. Mamy zatem bardzo szerokie pole do popisu.

Zwroty z udanych transakcji wynoszą od 60 do 85%. Dolna granica jest nieco zaniżona, jednakże już spieszymy z wyjaśnieniem. Otóż, AnyOption zwraca nam 20% za każdą nieudaną transakcję co stanowi bardzo wygodny bufor bezpieczeństwa i nie jest często spotykane u innych brokerów.

AnyOption – tradycja i długoletnia historia

Dzięki swojemu doświadczeniu, AnyOption jest często stawiane na bardzo wysokich miejscach w niezależnych rankingach brokerskich. My również polecamy ten serwis, który nie wymaga wielkich pieniędzy na start, a także zabezpiecza swoich graczy przed stratą całego budżetu poprzez oddawanie 20% stawki z nieudanej transakcji.

Serwis wciąż się rozwija i dąży do absolutnej perfekcji. To bardzo dobre rekomendacje, które sprawiają, że AnyOption to dobry wybór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *